Nikon Prostaff seeria optiliste sihikute valik uuenes

Uus PROSTAFF P3 optiliste sihikute sari loodi legendaarse Nikoni pikaajalisusele ja kestvusele tuginedes. Kolmekordse suumiga Prostaff P3 mudelid on ehitatud täiendava vastupidavuse tagamiseks tuliuuele tugevale ühe tollise diameetriga korpusele. Jahimeestele pakub ulatuslik suurendusvõimalus ideaalset valikuvõimalust laia vaatevälja vahel väiksemal suurendusel  ja suurendatud detailsuse vahel suurematel suurendustel.

 

KÕIGIL PROSTAFF P3 SIHIKUTEL ON MITMEKIHILINE VÄÄRISTATUD KLAAS. Optiline süsteem on loodud Nikoni uuendatud plii- ja arseenivaba klaasi kasutades. Läätsed on täielikult mitmekihilise katte ning peegeldusvastaste koostisosadega, tagamaks püsivalt ereda, terava ja kontrastse kujutise kõigi suurenduste korral.

1/4 MOA TÄPSUSKLASSI REGULEERIMINE KOOS NULLITAVATE VEDRUNUPPUDEGA

PROSTAFF P3 horisontaal- ja vertikaaltasapinna reguleerimine toimub 1/4 MOA täpsusega klikiga, mis on nii tuntavad kui kuuldavad. Neli klikki on 1 MOA. Vedrunupud on selgesti märgistatud ja neid saab välitingimustes reguleerimisel lihtsalt nullida.

 

VASTUPIDAV EHITUS

PROSTAFF P3 optiline süsteem ja mehhanismid on paigutatud tugevasse lennukialumiiniumist ühetollisesse korpusse, sh suumirõngas koos mittelibiseva kattega, reguleerimisnuppude katted ja okulaar, et tagada täiustatud kasutamise ergonoomika ja mugavus.

 

OPIKASSE SISSEVAATAMISE KAUGUS

PROSTAFF P3 optilisel disainil on suur sissevaatamise kaugus, mis võimaldab teil tabada sihtmärgi kiiresti, hoida suurenduse muutmisel põske vastu kaba ja kaitsta teie kulmu — seda isegi kõige tugevamate tagasilöökidega padrunite, kergekaaluliste jahirelvade ja keeruliste laskmisnurkade puhul.

 

 

 

NIITRISTI VALIKUD, MIS SOBIVAD TEIE LASKMISSTIILIGA (BDC, DUPLEX)

PROSTAFF P3 optiliste sihikute sarjal on mudeleid, millel on Nikoni BDC ja Duplex niitristi valikud. Nikoni BDC niitristil on ainulaadsed ballistilised rõngad kaugelt tulistamise jaoks, võimaldades samal ajal tavalist sihtmärgi kujutist lähemalt tulistada, kui niitristi keskpunkt on ise sihtimispunktiks. Duplexi niitrist on täiuslik valik laskuritele, kes soovivad lihtsat sihtimispunkti ja kinnikatmata vaatevälja.

 

VEE-, UDU- JA PÕRUTUSKINDEL

PROSTAFF P3 optilised sihikud sisaldavad lämmastikku ja on loodud töötama erinevates, ka karmimates jahitingimustes aastakümneid, et tagada täielik vee- ja udukindlus. Põrutuskindel konstruktsioon peab vastu tugevatele tagasilöökidele ning müksudele ja koputustele, mis tekivad karmi kasutuse korral jahipidamise käigus.

Kuna Eestis läheb jahihooajal vara hämaraks, siis soovitan valida sihiku, millel on x50 toote kirjelduses.

Tutvu toodetega:
PROSTAFF P3 2-7×32 Matte BDC – 209 Eur
PROSTAFF P3 3-9×40 Matte BDC – 229 Eur
PROSTAFF P3 3-9×40 Matte NP – 229 Eur
PROSTAFF P3 3-9×50 Matte BDC – 299 Eur
PROSTAFF P3 3-9×50 Matte NP – 299 Eur
PROSTAFF P3 4-12×40 Matte BDC – 279 Eur
PROSTAFF P3 4-12×40 Matte NP – 269 Eur
PROSTAFF P3 6-18×40 AO Matte BDC – 399 Eur

Tutvuge uue PROSTAFF P5 optiliste sihikute tooteseeriaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *