TÄHTSÜNDMUSTEST ARGISTENI. ÜLETAGE TAVAPÄRAST UUE DIGITAALSE PEEGELKAAMERAGA D3500

Nikon tutvustab uut, kompaktset, 24,2 MP eraldusvõimega algtaseme digitaalset peegelkaamerat D3500, mis ühendab kõrge ehituskvaliteedi erakordse suutlikkusega. Kasutajad saavad nii tähtsündmustel kui argipäeval teha fotosid ja videoid, mis ületavad telefonide võimalusi. Kergusega.

Muljetavaldav D3500 jäädvustab rikkalikult detailseid pilte igas valguses. Suur pildiandur ja lai valgustusndlikkuse ulatus tagavad sellise detailsusega fotod ja Full-HD videod, mida telefoniga ei saavuta. NIKKORi objektiivide suurepärane lahutusvõime tagab kristallselged tulemused. Ning kaamera tugev objektiivikinnitus muudab erinevate NIKKORi objektiivide ilu uurimise hõlpsaks: isegi raskemaid telefotoobjektiive saab kasutada kulumise pärast muretsemata. Uue kaamera hinnaklass on 549 Eur.

Selle kaameraga on lihtne jäädvustada nii tähtsaid hetki kui igapäevaseid seiklusi ka neil, kes alles tutvuvad digitaalse peegelkaameraga pildistamisega.Täiustatud ergonoomikaga disain sisaldab uut käepärast pidet ja avaramat nuppude paigutust. Kaamera tundub käes kohe mugav ja kaamera tagaküljel on pöidla toetamiseks palju ruumi. Kaamera kasutamine tundub stabiilne ja kerge. Nikoni populaarne juhendirežiim viib pildistamise uuele tasemele, andes soovitud ilmega fotode ja videote jäädvustamiseks täpseid kaamera seadistamise juhiseid. Pikk aku tööiga lubab pildistada ehast koiduni ja kauemgi.

Nikon Europe’i tootejuht Jordi Brinkman ütleb: „D3500 on täiuslik kaamera fotograafiamaailma sisenemiseks. Selle mugav disain ja abistavad võtterežiimid muudavad lihtsaks fotode ja videote jäädvustamise, mille üle uhke olla. Lisaks võite tugeva, usaldusväärse objektiivikinnitusega ühendada terve NIKKORi objektiivide maailma. Te ei pea kunagi lõpetama uute viiside avastamist, kuidas teha suurepäraseid pilte, ja SnapBridge muudab teie lemmikpiltide jagamise lihtsaks asukohast olenemata.”

Põhifunktsioonide kokkuvõte

Digitaalse peegelkaamera pildikvaliteet. Suur 24,2-megapiksline DX-formaadis pildiandur ja lai ISO-vahemik 100–25600 tagavad rikkalike detailidega fotod ja Full-HD videod. Isegi väheses valguses pildistades.

Alati teie parim võte. Nõelterav automaatne teravustamine hoiab objektid täiuslikult teravad. Suur pidev võttekiirus 5 kaadrit sekundis jäädvustab viis kaunist pilti iga sekundi kohta.

Valmistatud nautimiseks. Olgu tegemist telefotosuumiga objektiivide või fikseeritud fookuskaugusega lainurkobjektiividega, tugev metallist objektiivikinnitus tähendab, et võite üha uuesti objektiive vahetada.

Ehitatud käeshoidmiseks. Tänu käepärasele pidemele tundub kaamera käes kohe mugav. Avar nuppude paigutus muudab kasutamise lihtsaks. Pikk aku tööiga võimaldab kaua pildistada.

Liiga hea, et jagamata jättaRakendus SnapBridge iOS-ile ja Androidile võimaldab luua püsiva ühenduse kaamera ja nutitelefoni/tahvelarvuti vahel. Sellega on eriti lihtne digitaalse peegelkaamera kvaliteediga pilte silmapilkselt jagada.

Seiklus algab siit. See Nikoni digitaalne peegelkaamera kuulub lõputult laiendatavasse fototarvete süsteemi, mis võib koos iga kasutajaga kasvada. Laiendage oma loovust tunnustatud NIKKORi objektiivide, Nikoni kiirvälkude ja paljude muude toodetega.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *